Předplatné – jednoznačná výhoda

V Polsku jsou divadla nabízející pravidelné předplatné v menšině. Je to škoda, protože abonomá je výhodné nejen pro divadlo, ale především pro diváky. A jak je to v Těšínském divadle? 

Co může předplatné nabídnou kromě levnějších vstupenek a tedy finanční úspory (není bez zajímavostí, že v Těšínském divadle to je až 50 procent)? Objednáním předplatného divadlo garantuje, že vždy obdržíte písemnou pozvánku, ať nezapomenete, že se blíží premiéra či termín Vašeho představení, a k tomu i bližší informace o inscenaci.
Je výhodné přijít do divadla, vyhnout se frontě u pokladny a tlačenici před vchodem. Prostě si sedáte na své vyznačené místo. Předplatné také garantuje divákovi vždy totéž místo v hledišti. Nemůže se tedy stát, že Vaše místo zasedne v termínu, který máte v předplatném určen, někdo jiný. A na Vás zůstává jen se nechat unášet divadelním příběhem.
Předplatitelský systém zajišťuje divadlu ekonomickou stabilitu a divákovi šanci účastnit se divadelního života. Pravidelná návštěva divadelních představení (v Těšínském divadle je to v rámci předplatného 6 představení v umělecké sezoně) skýtá možnost vytvořit si vlastní názor na uměleckou úroveň daného divadla, což v případě náhodné návštěvy divadla jednou za několik let není možné. Bonusem v Těšínském divadle je i to, že pravidelní předplatitelé z okolí jsou na představení svážení a následně odváženi přistavenými autobusy. Takže odpadá výmluva, že se do divadla nemám jak dostat. A o přestávce se můžete odměnit skleničkou vína.
Předplatné je jednoznačně výhodné a nyní je správný čas zakoupit si předplatné Těšínského divadla na sezonu 2017 / 2018. Ti, kteří si předplatné objednají do konce června, obdrží potvrzení ještě před prázdninami. Předplatné si můžete objednat i přes internet, je to velice snadné a vůbec nemusíte opustit dům. Vše krok po kroku vysvětlují níže uvedené ikony:
20 / 06 / 2017
Małgorzata Bryl-Sikorska

Czytaj też:

Komentáře: